Як оптимізувати бізнес і знайти нові шляхи розвитку?

Згідно з визначенням, сформульованим FEACO, групове навчання – метод тренінгу, в процесі якого людина, допомагає учневі досягти якоїсь життєвої або професійної мети. На відміну від менторства, групове навчання сфокусований на досягненні чітко визначених цілей замість загального розвитку. Групове навчання «полягає в наданні незалежних рад і допомоги з питань управління, включаючи визначення і оцінку проблем і / або можливостей, рекомендації відповідних заходів і допомогу в їх реалізації».
Чому компаніям доводиться замовляти послуги групового навчання? За родом своєї роботи менеджери всіх рівнів щодня вирішують безліч поточних завдань. За цією щоденною рутиною на глибокий аналіз і оптимізацію бізнес-процесів, вдосконалення систем менеджменту і методів управління бізнесом зовсім не залишається часу.
Багато досвідчених управлінців підтвердять, що висувати нові ідеї щодо поліпшення діяльності компанії найлегше на початкових етапах роботи в ній, поки дивишся на все трохи збоку. Наші тренера в ході навчання аналізують проблеми клієнтів і пропонують шляхи вирішення даних невідповідностей з точки зору досвіду отриманого в багаторічній практиці ..
Якщо ви хочете оптимізувати бізнес-процеси, знайти нові шляхи розвитку – скористайтеся груповим навчанням від нашої компанії.

Комментарии

Комментарии