GlobalG.A.P.

GlobalG.A.P. – найбільш розповсюджена в світі система сертифікації безпеки сільськогосподарської продукції. Вона має широке галузеве застосування, так як основні пункти стандарту охоплюють виробництво практично всіх видів сільгосппродукції рослинного і тваринного походження та забезпечують надійний контроль технологічного ланцюжка.

Стандарт GlobalG.A.P. гарний тим, що дає можливість оцінити безпеку не тільки готової продукції, але і всього циклу виробництва – вирощування, первинну доробку, зберігання та навіть відправку покупцю. До того ж він сумісний з іншими міжнародними стандартами ISO 9001, IFS, BRC, ISO 22000.

Переваги наявності стандарту GlobalG.A.P.

Наявність системи GlobalG.A.P. дозволить підприємству:

  • усунути виробничі ризики;
  • викликати більше довіри до продукції;
  • підвищити престиж компанії в очах споживачів, партнерів і інвесторів;
  • гідно конкурувати на вітчизняному і світовому ринку.

Наявність у підприємства сертифіката GlobalG.A.P. свідчить про те, що його продукція високої якості і повністю безпечна для використання.

Чому варто замовити сертифікацію в нашій компанії?

Наша компанія MNC Group пропонує  сертифікацію за стандартом GlobalG.A.P. всім сільськогосподарським виробникам.

Ми:

  • проведемо первинний аудит господарства на відповідність вимогам GlobalG.A.P.;
  • здійснимо загальну підготовку підприємства до сертифікації;
  • виконаємо предсертифікаційний аудит;

Скористайтеся послугами фахівців МНС Груп – провідних міжнародних аудиторів, акредитованих в таких сертифікаційних компаніях, як TUV, BVQI, Moody International. Разом ми виведемо вашу компанію на новий, більш високий рівень розвитку, підвищимо ефективність виробництва, зробимо його ще більш успішним і прибутковим!

Комментарии

Комментарии