GMP+

Стандарт GMP+ містить вимоги і умови забезпечення безпеки кормів і кормових інгредієнтів. Він повністю охоплює весь ланцюжок – виробництво, обробку, зберігання, транспортування та продаж підходить для всіх підприємств, задіяних у виробництві кормових продуктів. Система безпеки кормів дозволяє виявити небезпечний корм, а також джерела його забруднення.

Стандарт GMP+ розбитий на кілька частин: загальну (GMP+B1) і вузькоспеціалізовані. GMP+B1 може використовуватися компаніями, що займаються виробництвом, зберіганням і продажем кормів та інгредієнтів для них. Даний стандарт зазвичай використовують спільно з системою менеджменту якості ISO 9001.

Переваги наявності стандарту GMP+

Наявність сертифіката GMP+ надає компанії додаткову гарантію якості виробленої продукції, робить її повноправним учасником міжнародного ринку кормового. Також можна відзначити:

• поліпшення продуктивності і зростання виробничого потенціалу;
• досягнення відповідності виробленої продукції законодавчим нормам і стандартам;
• створення репутації виробника безпечних і якісних кормів;
• підвищення рейтингу компанії.

Чому варто замовити сертифікацію в нашій компанії?
Сільськогосподарський ринок України все більше розвивається. Щоб підтримати вітчизняного виробника, наша компанія одна з перших в країні навчила своїх спеціалістів вимогам стандарту GMP+.
Ми активно співпрацюємо з акредитованими органами з сертифікації та завжди працюємо по самій останній версії стандарту. Українські компанії вже скористалися нашими послугами, станьте і ви клієнтом МНС Груп!

Комментарии

Комментарии