ISO 14001


ISO 14001 «Системи екологічного менеджменту» (СЕМ) – це основний міжнародний стандарт, що встановлює принципи системи екологічного управління підприємством. Даний документ прийнятий в якості національного стандарту у багатьох країнах, які є членами ISO, в тому числі і в Україні.

Стандарт ISO 14001 може бути адаптований до умов конкретного підприємства і підходить для застосування в будь-якій організації, незалежно від її роду діяльності, розміру, поточного рівня екологічної підготовки і наявних ризиків для навколишнього середовища.

Переваги наявності стандарту ISO 14001

Хоча сертифікація за стандартом ISO 14001 не є обов’язковою, щорічно у всьому світі тисячі сертифікатів видаються багатьом організаціям. Поліпшення взаємодії компанії з навколишнім середовищем, вирішення екологічних проблем – це не тільки питання престижу. Серед основних переваг впровадження СЕМ можна відзначити:

  • скорочення виробничих витрат;
  • підвищення ефективності роботи організації;
  • відповідність діяльності підприємства вимогам законодавчих актів, що знижує ймовірність отримання штрафів;
  • збільшення вартості активів компанії;
  • зростання довіри з боку партнерів і споживачів.

Чому варто замовити сертифікаційні послуги в нашій компанії?

Експерти-аудитори МНС Груп сертифікували за стандартом ISO 14001 більш ніж на 50 підприємствах України. Всі вони успішно пройшли процедуру сертифікації .

Скористайтеся послугами МНС Груп! Ми працюємо швидко і максимально ефективно.

Комментарии

Комментарии