IATF 16949

Пропонуємо компаніям, що ведуть бізнес в автомобільній галузі, для підвищення конкурентоспроможності та залучення нових споживачів організувати свою діяльність у відповідності з ISO/TS 16949. Дана технічна специфікація може використовуватися підприємствами, які беруть участь у виробництві і постачаннях устаткування і комплектуючих автомобільної промисловості.

Метою ISO/TS 16949 є створення системи менеджменту якості, спрямованої на постійне поліпшення, попередження дефектів та зниження надлишкових витрат у ланцюжку поставок.

Переваги наявність стандарту ISO/TS 16949

Наявність у себе на підприємстві систему менеджменту за вимогами стандарту ISO 16949, ви отримуєте:

  • підвищення ефективності виробничих процесів;
  • мінімізацію дефектів та зменшення кількості відходів;
  • ліцензію на проведення торгових операцій;
  • поліпшення репутації своєї компанії;
  • можливість не витрачати кошти на отримання інших аналогічних документів і виключення потреби проведення додаткового аудиту.

У стандарту ISO/TS 16949 багато спільного з ISO 9001, тому він добре поєднується з іншими системами менеджменту (наприклад, ISO 14001 та OHSAS 18001) і відмінно доповнює інші методики розвитку бізнесу (FMEA, метод «шість сигм», PPAP тощо).

Чому варто замовити сертифікацію в нашій компанії?

Всі наші співробітники є провідними фахівцями, мають підтверджують їх кваліфікацію міжнародні сертифікати й величезний досвід.

Станьте клієнтом МНС Груп! Наша компанія може зробити вам пропозицію сертифікації або предсертифікаційного аудиту на найбільш вигідних умовах в Україні. Телефонуйте прямо зараз!

Комментарии

Комментарии