(Русский) Компания Олис ЛТД прошла сертификацию по стандарту FSSC 22000

Компанія Оліс ЛТД є одним з лідером виробництва харчової продукції, проходження сертифікації за стандартом FSSC 22000 може вважатися гарантом якості продукції!
Вітаємо компанію з успішним проходженням сертифікації FSSC 22000!
Оліс ЛТД займає активну позицію на ринку харчової продукції України практично двадцять років. Рівень довіри до компанії дуже високий, проте вона не перестає розширювати горизонти якості своєї продукції і завойовувати довіру нових клієнтів. Діяльність компанії Оліс спрямована, в першу чергу, на виробництво майонезів, гірчиці та олії. Все обладнання ,на якому виробляється продукція, європейської якості. Компанія регулярно проходить сертифікацію за провідним стандартам харчової промисловості (ISO 22000, GMP+).

Зовсім недавно компанія отримала сертифікат FSSC 22000. Слід зазначити, що фахівці компанії «МНС Груп», що є офіційним представником органу з сертифікації TUV, виконали свою роботу оперативно та якісно.
Адже стандарт є достатньо складним комплексним рішенням для систем харчової безпеки.
Він заснований на наступних стандартах:
ISO 22000:2005 «Системи менеджменту безпеки харчової продукції»
ISO 22002-1:2009 «Програма попередніх умов безпеки харчових продуктів: Харчове виробництво».
ISO/TS 22002-4:2013 «Програма попередніх умов для безпеки харчових продуктів:Виробництво упаковки для харчових продуктів»
Фахівці компаній «МНС Груп» і АПЕРКОН поетапно і ретельно виконали всі етапи передсертифікаційного аудиту: перевірку всієї необхідної документації, аудит системи менеджменту якості, дали рекомендації щодо поліпшення системи менеджменту в цілому.

Комментарии

Комментарии