(Русский) Новая служба – новый подход к работе!

Що ж це за нова служба?

Практично для всіх людей на пост радянському просторі відоме таке поняття як “Санепідем служба”. Можна по різному ставитися до їх діяльності, але цей орган пішов в історію. Віднедавна, а саме з 10го вересня 2014 розпочала свою роботу новостворена “Держпродспоживслужба”, яка займається забезпеченням безпеки харчових продуктів та захистом прав споживачів.

Нова служба, а отже, новий підхід до роботи! По-перше головним ноу-хау стало те, що дана служба об’єднала в собі 49 статутних, регулюючих та наглядових інституцій. Основною політикою роботи стала простежуваність продуктів “від поля до столу”. Також цікавим нововведенням стало те, що тепер від підприємств вимагають наявність працюючої системи харчової безпеки (HACCP). Для багатьох у нашій країні ця система є маловідомою, і новостворена служба не виняток.

Система HACCP може застосовуватися на будь-яких підприємствах харчової промисловості. Вона призначена для зменшення ризиків, викликаних можливим фізичним, біологічним або хімічним забрудненням продукції, та забезпечує контроль на всіх етапах її виробництва і зберігання. Сертифікація HACCP обов’язкова в США, Канаді, Японії, країнах Європейського союзу.МНС Груп проводить безкоштовні навчальні семінари!

Як говорить народна мудрість: “Все приходить з досвідом”! Кому – кому, а от компанії МНС Груп досвіду не позичати, маючи на своєму рахунку понад 100 впроваджених та сертифікованих систем, і команду, найдосвідченіших експертів-аудиторів по системі менеджменту харчової безпеки. З цього ми вирішили проводити навчальні семінари в незвичайній формі, проводимо їх на базі регіональних управлінь Держпродспоживслужбы, і запрошуємо на них всіх операторів ринку, навчаючи принципів HACCP, розповідаємо про труднощі, з якими можуть зіткнутися, відповідаємо на різноманітні питання.


Компанія МНС Груп є представником німецької сертифікаційної компанії ТЮФ Рейланд, який в свою чергу є однією з провідних компаній на ринку надання сертифікаційних послуг . Володіючи численними міжнародними акредитаціями ми уповноважені проводити технічний нагляд, сертифікувати систему менеджменту, і персонал згідно міжнародним стандартам.
Відвідайте безкоштовний курс «Впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (HACCP), організація проведення моніторингових досліджень».

Розклад:
– 1 серпня 2017 – Кропивницький
– 3 серпня 2017 – Чернівці
– 4 серпня 2017 – Вишневе, Київська область
– 8 серпня 2017 – ХмельницькийЗавантажити програму курсу !

Завантажити програму
Залиште заявку на проходження діагностичного аудиту!

Залишити заявку

Комментарии

Комментарии