Групове навчання

Загальне

Наші семінари – не просто розповідь про застосування світового досвіду менеджменту в українських умовах, перш за все це передача актуальних знань і власних умінь, отриманих в ході успішної роботи з багатьма вітчизняними компаніями. Відвідуючи їх, ви зможете познайомитися з ключовими ідеями і технологіями формування сучасної моделі управління бізнесом.

В рамках навчання:
• читаються лекції;
• проводяться практичні заняття та ділові ігри;
• відбувається інтерактивне взаємодія слухачів і викладача;
• виконуються групові роботи в режимі моделювання конкретних ситуацій.
Програми семінарів постійно оновлюються, в них враховуються зміни, що відбуваються в діючих системах менеджменту, і узагальнюється досвід останніх реалізованих нами проектів.

Групове навчання від МНС Груп
Ми пропонуємо наступні форми коучингу:
• заняття в нашій школі на базі компанії;
• корпоративні семінари;
• навчальні курси.

Заняття в школі МНС Груп проводяться в навчальному класі, обладнаному сучасною демонстраційною технікою. Розклад і теми семінарів публікуються на нашому сайті в розділі «Групове навчання».
Корпоративні семінари можуть проводитися за індивідуальним замовленням. Їх теми враховують специфіку діяльності і потреби конкретних підприємств. Навчальні курси, що включають в себе лекційні заняття та практику, проводяться у співпраці з корпоративними університетами та вищими навчальними закладами.

Подивитись графік навчання

(Русский) test_7
(Русский) test_6
(Русский) test_5
(Русский) test_4
(Русский) test_3
(Русский) test_2
(Русский) test_1

Міжнародна школа кормів в Україні – академія GMP+

Наша компанія активно співпрацює з діючою на базі Одеської національної академії харчових технологій Міжнародної Школою Кормів (International School of Feed), яка є єдиною на території Азії і Східної Європи академією GMP +.

Академія GMP + (GMP + Academy) створена з ініціативи організації GMP + International у співпраці з кількома навчальними закладами. Основна мета її діяльності - передача знань про менеджмент безпеки кормів на всіх рівнях і досягнення максимального ступеня безпеки в області виробництва і збуту кормової продукції. Робота Міжнародної Школи Кормів спрямована на навчання персоналу підприємств, які бажають впровадити у себе стандарт GMP +.

Навчальний курс Міжнародної Школи Кормів включає в себе лекції, тренінги, майстер-класи, практичні заняття. Після закінчення навчання атестовані слухачі отримують іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.

У GMP + Academy читають лекції тільки акредитовані в GMP + консультанти, які підтвердили свою кваліфікацію в GMP + International.