Групове навчання

Загальне

Наші семінари – не просто розповідь про застосування світового досвіду менеджменту в українських умовах, перш за все це передача актуальних знань і власних умінь, отриманих в ході успішної роботи з багатьма вітчизняними компаніями. Відвідуючи їх, ви зможете познайомитися з ключовими ідеями і технологіями формування сучасної моделі управління бізнесом.

В рамках навчання:
• читаються лекції, семінари, курси, тренінги;
• проводяться онлайн лекції, семінари, курси, тренінги;
• проводяться практичні заняття та ділові ігри;
• відбувається інтерактивне взаємодія слухачів і викладача;
• виконуються групові роботи в режимі моделювання конкретних ситуацій.
Програми семінарів постійно оновлюються, в них враховуються зміни, що відбуваються в діючих системах менеджменту, і узагальнюється досвід останніх реалізованих нами проектів.

Групове навчання від МНС Груп
Ми пропонуємо наступні форми коучингу:
• заняття в нашій школі на базі компанії;
• онлайн-навчання.

Заняття в школі МНС Груп проводяться в навчальному класі, обладнаному сучасною демонстраційною технікою. Розклад і теми семінарів публікуються на нашому сайті в розділі «Групове навчання», «Анонси».
Групові семінари проводяться з урахуванням специфікації діяльності, при потребі учасників. Кожен курс включає в себе лекційну і практичну частину.

Подивитись графік навчання

Міжнародна школа кормів в Україні – академія GMP+

Наша компанія активно з акредитованими GMP + Академіями. Академія GMP + (GMP + Academy) створена з ініціативи організації GMP + International у співпраці з кількома навчальними закладами. Основна мета її діяльності - передача знань про менеджмент безпеки кормів на всіх рівнях і досягнення максимального ступеня безпеки в області виробництва і збуту кормової продукції.

Навчальний курс GMP + Академії включає в себе лекції, тренінги, майстер-класи, практичні заняття. Після закінчення навчання атестовані слухачі отримують іменні сертифікати про підвищення кваліфікації.

В GMP + Academy читають лекції тільки акредитовані в GMP + викладачі, які є провідними аудиторами, партнерами і учасниками спільноти GMP + International.