Про нас

провідні фахівці

У штаті МНС груп працюють тільки висококласні фахівці. Експерти-аудитори Все МНС Груп мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи та акредитовані в таких сертифікаційних компаніях, як ТUV, MI, BVQI, TNO Certification та ін.

Анатолій Юрченко

Експерт-аудитор
Кваліфікація: ІСО 9001, ІСО 17025, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 15189

Історія

Вже більше 10 років ми займаємося послугами групового навчання, ми зберігаємо свою ефективність протягом 10-15 років, і навчаємо роботі з ними персонал замовника.
Це дозволяє клієнту:
• управляти створеної системою менеджменту самостійно, без участі консультанта;
Завдяки такому підходу безліч наших клієнтів, серед яких провідні підприємства України та Росії, змогли не тільки ефективно впровадити системи менеджменту, а й успішно їх розвивають надалі.
Наші партнерські організації – TUV (Німеччина), Intertek, NQA (Британія), Українські сертифікаційні центри проводять сертифікацію підприємств-клієнтів МНС Груп за всіма стандартами, після тренінгу багато клієнтів самостійно впровадили системи менеджменту і вони успішно функціонують і збережуть свою ефективність протягом багатьох років .
Наша компанія – є учасником грантової програми BAS, яку проводить Європейський Банк Реконструкції та Розвитку. Починаючи з 2010 року, отримання гранту дозволило десяткам малих і середніх українських підприємств (штат від 10 до 250 осіб) пройти навчання, успішно і ефективно функціонувати систем менеджменту.
Відкритість, прагнення до досконалості, чітке дотримання ділової етики, надійність. Це наші основні цінності, якими ми керуємося при спілкуванні з клієнтами і проведення тренінгів.