Agro Animal Show

Компанія МНС Груп, запрошує Вас прийняти участь у виставці Agro Animal Show р. в Києві, яка відбудеться 11 лютого 2014 року. Фахівці компанії МНС Груп і представники “GMP+ International” розкажуть Вам про важливість і розвитку стандарту відповідає за безпеку кормів.
В ході виставки буде проведений огляд комбікормової галузі України, огляд українського комбікормового законодавства і багато іншого. У програмі заходу: новини про розвиток схеми забезпечення безпеки кормів GMP+ на міжнародному та українському ринках, особливості кормового законодавства, технології сертифікації, практичні поради та спілкування з професіоналами.

“GMP+ International” керує схемою для забезпечення безпеки кормів на всіх етапах ланцюжка виробництва. Дана сертифікація є міжнародною і поширюється на компанії, задіяні у процесі виробництва комбікормів, преміксів, кормових добавок, а також торгівлі/збирання, перевезення, зберігання, переробки, імпорту/експорту кормового сировини або готової продукції. Стандарт GMP+ вже впровадив понад 12000 компаній по всьому світу.
Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашим консультантом.

Комментарии

Комментарии